معاون احزاب و تشکل‌های سیاسی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: مجمع عمومی معاونت احزاب و تشکل‌های سیاسی شورای ائتلاف با حضور 50 حزب و تشکل سیاسی هفته آینده در تهران برگزار می‌شود.

مجمع عمومی 50 حزب و تشکل عضو شورای ائتلاف هفته آینده برگزار می‌شود

عبدالحسین روح الامینی معاون احزاب و تشکل‌های سیاسی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیامبر مهربان با اشاره به فعالیت‌های شورای ائتلاف گفت: جلسات معاونت احزاب و تشکل‌های شورای ائتلاف و دیگر معاونت‌ها در طول چهار سال گذشته به صورت مرتب برگزار شده و روند فعالیت‌های شورای ائتلاف طی یک برنامه ریزی مدون صورت گرفته که همه این فعالیت‌ها تا به امروز محقق شده است. وی افزود: دستور کلی این جلسات، هماهنگی و هم‌فکری درخصوص موضوعات مختلف کشور، استفاده از نظر کارشناسی احزاب و اعضای آن‌ها و استفاده از افراد مختصص در کمیته‌های مختلف شورای ائتلاف برای ارائه راه حل در موضوعات مختلف کشور بوده است. روح الامینی خاطرنشان کرد: برای استفاده بهتر از توان نیروهای شورای ائتلاف در معاونت احزاب در سراسر کشور، کمیته های مختلفی تشکیل دادیم از جمله کمیته بانوان احزاب، کمیته استان‌ها و کمیته رسانه‌ای از جمله این کمیته ها هستند که اتفاقاً این کمیته‌ها نیز جلسات خود را شروع کردند و با شور و نشاط و انرژی بسیار مشغول تشکیل جلسات و رسیدگی به شرح وظایف خودشان هستند. وی ادامه داد: در یک سطح دیگر جلساتی را در تمامی استان‌ها با بدنه احزاب شروع کرده‌ایم که بیش از ۲۰۰ نفر از اعضای ارکان‌های مختلف احزاب در این جلسات که در کل کشور برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند و در مجموع جلسات ما در شورای ائتلاف حدود ۵۰ حزب و تشکل سیاسی حضور دارند. معاون احزاب و تشکل‌های سیاسی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خاطرنشان کرد: می‌توانیم بگویم که ارتباط گسترده، تنگاتنگ و دو طرفه ای با تمام اعضای احزاب در سطح کشور داریم و در حال استفاده از توان تمامی اعضای احزاب برای حل مشکلات کشور و شکل‌دهی به یک انتخابات رقابتی و پرشور هستیم. روح الامینی با اشاره به گفتمان شاخص شورای ائتلاف در برگزاری جلسات مختلف خود گفت: تبیین عملکردهای شاخص و تاثیرگذار دولت و مجلس و همچنین، آسیب‌شناسی عملکرد این دو قوه که برآمده از شورای ائتلاف هستند، یک موضوع و گفتمان مهم ماست. همچنین، استفاده از نظرات کارشناسی و افراد متخصص در کمیته‌های مختلف شورای ائتلاف و به کارگیری این نظرات برای حل مشکلات کشور، بخشی از دستور کار جلسات شورای ائتلاف در سراسر کشور است. وی در پایان گفت: مجمع عمومی معاونت احزاب و تشکل‌های سیاسی شورا ائتلاف با سخنرانی محمدرضا باهنر و تنی چند از سیاسیون کشور چهارشنبه هفته آینده ۳۱ خردادماه با حضور همه احزاب و تشکل‌های عضو شورای ائتلاف در تهران برگزار خواهد شد. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

داستان غول قائمشهری و آرزوی کسب مدال در المپیک + ویدئو

«علیرضا یوسفی» قوی‌ترین وزنه‌بردار جهان که در مسابقات جهانی مکزیک به قهرمانی رسید درباره آرزوهای ورزشی‌اش گفت: آرزو دارم در تیم ملی بزرگسالان هم به مانند جوانان بدرخشم و دوست دارم مدال المپیک و مدال های مختلفی در بزرگسالان کسب کنم.