رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین حملات شهرک‌نشینان صهیونیست به مناطق مختلف کرانه باختری را تروریستی خواند.

محمود عباس حمله شهرک‌نشینان به کرانه باختری را تروریستی خواند

به گزارش گروه بین‌الملل پیامبر مهربان، «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با شهردار «ترمسعیا» تلفنی گفت‌وگو و حمله تروریستی شهرک‌نشینان و نظامیان صهیونیست به شهروندان این شهرک را بررسی کرد.

منابع فلسطینی امروز چهارشنبه از شهادت یک جوان ۲۵ ساله فلسطینی در نتیجه حمله شهرک‌نشینان صهیونیست در شهرک ترمسعیا واقع در شمال رام‌الله خبر دادند.

همچنین ۱۲ فلسطینی نیز در حمله شهرک‌نشینان زخمی شدند. شهرک‌نشینان صهیونیست حداقل ۳۰ خانه خانه‌ها و بیش از ۶۰ خودروی فلسطینی را نیز آتش زدند.

بنابر گزارش خبرگزاری فلسطین (وفا)، عباس بر حق شهروندان فلسطینی برای دفاع از خویش به ویژه اهالی ترمسعیا که دارای تابعیت آمریکایی هستند برای شکایت به دادگاه‌های آمریکایی تأکید کرد. در همین ارتباط «محمد اشتیه» نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین حمله شهرک‌نشینان به شهرک ترمسعیا را وحشیانه خواند و گفت که رژیم صهیونیستی مسئول این عربده‌کشی و جنایت شهرک‌نشینان است.

 

پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

برادری در عین اختلاف سلیقه

به جرأت می‌توان سردار بسیجی و بزرگ قهرمان میهن شهید حاج قاسم سلیمانی را نمونه‌ای بارز و مثال‌زدنی از توجه به اشتراکات و تلاش برای جذب مهربانانه و صادقانه طیف‌های مختلف فکری و سلیقه‌ای دانست. اکنون نیز باید توجه داشت که آن‌قدر […]