رسانه‌های ضدانقلاب و سلبریتی‌های ضددین، پیش از آغاز ماه محرم با راه‌انداختن کمپین‌هایی تلاش کردند تا مانع رونق محرم امسال شوند اما مردم ایران اسلامی از همان روز نخست محرم، حضور پرشوری در مجالس عزاداری دارند.

مردم ایران جواب کمپین‌ «سیاه نپوشید» ضدانقلاب را دادند+عکس

پیامبر مهربان ـ حوزه مسجد و هیأت ـ امیرحسین کسائی: رسانه‌های ضدانقلاب و عناصر خودفروخته خارج‌نشین پیش از آغاز محرم سال ۱۴۰۲ تلاش کردند با کمپین‌های «سیاه نپوشیم» و به هیأت و مجالس عزاداری محرم نروید، چراغ محرم امسال را کم‌فروغ نشان دهند، اما مردم دین‌دار و اهل بیتی ایران با هر پوشش و ظاهری از روز نخست محرم امسال حضور پرشور در مجالس عزاداری دارند. علی کریمی، لیدر آشوب‌های ۱۴۰۲ این کمپین‌سازی‌ها را کلید زد و در فضای مجازی از مردم خواست که در ایام محرم سیاه نپوشند.

بسیاری دیگر هم با هشتگ «#تحریم_محرم» تلاش می‌کنند تا با شبهه پراکنی مردم را نسبت به دستگاه سیدالشهدا(ع) دلسرد کنند.

هیأت مکتب الزهرا(س) با مداحی محمدرضا طاهری و حسین طاهری هیأت پرشور محمدرضا طاهری و محمود کریمی در شب‌های نخست اما در کف میدان، ماجرای دیگری در جریان است. امسال از نخستین شب برگزاری مجالس عزاداری محرم، هیأت‌های عزاداری سراسر کشور به خصوص مجالس شاخص با حضور مداحان سرشناس مملو از جمعیت است. به گفته حاضران و هیأتی‌ها مجالس شب‌های نخست هیأت مکتب‌الزهرا(س) با مداحی محمدرضا طاهری و حسین طاهری و هیأت رایةالعباس(ع) با مداحی محمود کریمی جمعیتی مشابه شب‌های تاسوعا و عاشورای سال‌های گذشته داشته است. این درحالی است که هیأت محمود کریمی امسال تغییر مکان داشته است و در پادگان ۰۶ تهران در حال برگزاری مراسم است.

هیأت رایةالعباس(ع) با مداحی محمود کریمی هیأت‌های تهران مملو از جمعیت است از سوی دیگر در دیگر مجالس کشور مانند هیأت ریحانةالحسین(س) با مداحی سیدمجید بنی‌فاطمه، هیأت نورالرضا(ع) با مداحی سیدمحمود علوی، مسجد حضرت امیر(ع) با سخنرانی حجت‌الاسلام علوی تهرانی، هیأت عبدالله بن الحسن (ع) با مداحی حنیف طاهری، هیأت ریحانةالنبی(س) با مداحی محمدحسین پویانفر، هیأت بین‌الحرمین با مداحی جواد مقدم، هیأت آئین حسینی با مداحی میثم مطیعی و … هم در تهران مملو از جمعیت است.

هیأت ریحانةالحسین در غرب تهران

هیأت ریحانةالنبی(س) در شمال تهران

مراسم عزاداری مسجد حضرت امیر(ع)

هیأت آئین حسینی با مداحی میثم مطیعی

هیأت عبدالله بن الحسن با مداحی حنیف طاهری جمعیت در شهرستان‌ها هم مثال‌زدنی است در شهرستان‌های هم وضعیت به همین صورت است. هیأت فدائیان حسین(ع) اصفهان با مداحی سیدرضا نریمانی، هیأت یا فاطمةالزهرا(س) بابل با مداحی محمدرضا بذری و هیأت صاحب‌العصر(عج) اراک با مداحی مسهود پیرایش و هیأت کربلا رفسنجان با مداحی مجتبی رمضانی و … هم پر از جمعیت عاشقان حسینی است.

هیأت فدائیان حسین(ع) در اصفهان با مداحی سیدرضا نریمانی جمعیتی که امسال در هیأت مهدی رسولی سابقه نداشت هیأت ثارالله زنجان با مداحی مهدی رسولی هم در شب‌های نخست محرم بر خلاف هرسال پر از جمعیت بوده است. به گفته وحید تقوی از خادمان این هیأت «بعد از این همه هزینه برای تمسخر و توهین به دستگاه اهل بیت(ع) امسال شاهد پرشورتر شدن هیأت‌ها هستیم. هیأت ما (ثارالله زنجان) هیچ سالی شب دوم محرم این تعداد عزادار را به خود ندیده بود.»

هیأت ثارالله زنجان با مداحی مهدی رسولی چشم‌انتظار شکوه عزاداران در تاسوعا و عاشورا باشید هیأت‌های عزاداری هرسال در شب‌های پایانی دهه اول محرم با شروع تعطیلات تاسوعا و عاشورا مملو از جمعیت می‌شد اما امسال برخلاف تبلیغات و تلاش‌های رسانه‌ای ضدانقلاب از همان روزهای نخست مملو از جمعیت است. این اتفاق بازهم این آیه قرآن را ثابت کرد که «یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَ یَأْبَى اللَّهُ إِلاَّ أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ؛ کافران می‌خواهند که نور خدا را با دهانشان (به نَفَس تیره و گفتار جاهلانه خود) خاموش کنند و خدا نگذارد تا آنکه نور خود را در منتهای ظهور و حد اعلای کمال برساند هر چند کافران ناراضی و مخالف باشند.» حال تنها ۴ شب از محرم گذشته است، ضدانقلاب منتظر باشد تا در شب‌های پایانی محرم شکوه دین‌داری و عشق به اهل بیت(ع) ایرانیان را نظاره کند. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

ضرورت اعتباربخشی به پروانه کسب و شناسنامه کشاورزی

رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی استان آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به سیاست‌های کلان دولت در خصوص واگذاری امور تصدی‌گری و اجرایی به بخش خصوصی، اعتباربخشی به پروانه کسب و شناسنامه کشاورزی، به‌عنوان مدرک و سند معتبر شغلی برای ارائه نهاده‌های یارانه‌دار بخش […]

انعقاد تفاهم نامه احداث ۱۱۰ کیلومتر جاده برون شهری در قشم

با امضاء و مبادله تفاهم نامه همکاری بین عادل پیغامی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و داریوش امانی، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طرفین بر اجرای ۶ پروژه بزرگ مواصلاتی جزیره قشم به صورت […]