سرمربی تیم رم قصد ندارد به پیشنهاد نجومی عربستان سعودی پاسخ مثبت بدهد.

مورینیو به عربستان نمی‌رود/ آقای خاص در انتظار تماس تیم‌های بزرگ اروپا

به گزارش پیامبر مهربان، خبرنگار رسانه فرانسوی مدعی شد که ژوزه مورینیو، سرمربی تیم رم به پیشنهاد عربستان سعودی پاسخ منفی داده و منتظر پیشنهادهای تیم‌های متمول انگلیس و فرانسه است. «سانتی اونا» خبرنگار «فوت مرکاتو» در صفحه توئیتر خود نوشته است: آقای خاص آماده است تا رم را به مقصد باشگاه‌هایی مانند پاری‌سن‌ژرمن و چلسی ترک کند. اگر آبی‌ها پیشنهاد دهند، او برای رفتن از رم پافشاری خواهد کرد. مورینیو علاقه‌ای به حضور در عربستان سعودی ندارد. رم هم مشکلی با رفتن مربی خود ندارد. در پی کسب نتایج ضعیف «کریستوف گالتیه» در تیم پاری‌سن‌ژرمن و حذف زودهنگام از لیگ قهرمانان اروپا، زمزمه‌های اخراج او بیش از پیش شنیده می‌شود.  همچنین گفته شده مورینیو یکی از گزینه‌های سران چلسی در پایان فصل خواهد بود. مورینیو دو دوره در چلسی حضور داشته و همراه با این تیم سه بار قهرمان لیگ برتر انگلیس شده است. هفته گذشته روزنامه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» خبر داده بود عربستان سعودی پیشنهادی ۱۲۰ میلیون یورویی برای دو فصل به سرمربی پرتغالی داده و او می‌تواند از میان تیم‌های سعودی و تیم ملی این کشور، یک تیم را انتخاب کند. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.