پپ گواردیولا برای متقاعد کردن ستاره انگلیسی 3 ساعت با او تلفنی صحبت کرد ولی در نهایت او به رئال مادرید رفت.

مکالمه تلفنی 3 ساعته گواردیولا با ستاره‌ای که در آخر به رئال رفت!

به گزارش خبرگزارش فارس، کادناسر اسپانیا گزارشی در خصوص علاقه شدید گواردیولا به جذب «جود بلینگام» ستاره کنونی رئال مادرید نوشت. این رسانه اسپانیایی مدعی شد که در تابستان، گواردیولا برای متقاعد کردن جود بلینگام 3 ساعت با او تلفنی صحبت کرد ولی او در نهایت به  رئال مادرید رفت.

این در حالی است که منچسترسیتی به تازگی 3 گانه تاریخی دنیای فوتبال را کسب کرده بود و پیشنهاد این تیم به مراتب از رئال مادرید بیشتر بود. با این حال بلینگام رئال مادرید را انتخاب کرد تا در این تیم کیفیت بالای خود را به نمایش گذارد. بلینگام اکنون یکی از بهترین ستارگان فوتبال دنیاست که آماری خیره کننده در رئال مادرید به ثبت رسانده است. او آمار کریستیانو در فصل اول حضورش در رئال مادرید را ثبت کرده و توانسته در 10 بازی، 10 گل بزند و 3 پاس گل بدهد. گواردیولا در این پنجره بازیکنانی مثل گواردیول، کواچیچ، دوکو و ماتیاس نونز را خریداری کرد.

منچسترسیتی در حال حاضر در لیگ برتر انگلیس در رده سوم قرار دارد. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

ببینید | ماجرای عجیب گم‌شدن ۳ دختر چوپان در کرمان

aminkav
 

سه دختر با وجود هشدار در مورد سیل استان کرمان به دلیل اصرار پدر خانواده گوسفندان را به چرا می‌برند. با جاری شدن سیل، گله گوسفندان گیر افتاده و تلف می‌شوند و این ۳ دختر نیز از ترس پدر به خانه باز […]