نماینده مردم رشت در مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب با بخشش محکومین اغتشاشات اخیر بار دیگر رأفت نظام و اقتدار کشور را نشان دادند و این اقدام باعث ایجاد امید در جامعه شد.

نماینده مجلس: رهبر انقلاب با عفو محکومان و متهمان اغتشاشات رأفت نظام و اقتدار کشور را نشان دادند

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیامبر مهربان با اشاره به موافقت رهبر معظم انقلاب با بخشش جمع زیادی از متهمان و محکومان اغتشاشات اخیر گفت: این اقدام نشان دهنده دوراندیشی مقام معظم رهبری است و این اقدام رهبر معظم انقلاب با توجه به دور اندیشی ایشان کاری بزرگ بود و رافت نظام اسلامی و اقتدار کشور را نشان داد. وی افزود: این کار بزرگ رهبر معظم انقلاب در بخشش محکومین اغتشاشات اخیر موجب ایجاد امید در فضای جامعه شد. دشمن روی جوانان ما سرمایه‌گذاری کرده بود و سعی داشت آنها را نسبت به آینده کشور بدبین کند با این اقدام رهبر معظم انقلاب این قشر هم نسبت به آینده کشور امیدوار شدند. نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: علاوه بر این، این اقدام موجب ایجاد وحدت بیشتری در میان اقشار مختلف مردم شد و کسانی که در اغتشاشات بر اثر رفتارهای احساسی با اقداماتشان باعث شده بودند که به زندان بیفتند موافقت با بخشودگی آنها باعث شد تا این افراد به دامان نظام جمهوری اسلامی بازگردند. کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: موافقت رهبر معظم انقلاب با بخشش محکومین اغتشاشات اخیر کاری قابل تقدیر و ستودنی بود. وی با اشاره به عصبانیت دشمنان است از فرمان عفو رهبر معظم انقلاب گفت: دشمنان ما از هر اقدامی که پایه‌های نظام را تقویت کنند خشمگین می شوند و آنها هیچگاه خیر حال کشور و نظام ما نیستند. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.