باشگاه استقلال رسماً اعلام کرد که جلسه معارفه جواد نکونام به عنوان سرمربی جدید این تیم فردا برگزار می‌شود.

نکونام رسماً سرمربی استقلال شد +عکس

به گزارش پیامبر مهربان، باشگاه استقلال به طور رسمی از جواد نکونام به عنوان سرمربی جدید این تیم پرده برداشت. باشگاه استقلال نوشت: «عصر فردا (چهارشنبه) نشست خبری جناب آقای سید حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال و مراسم معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه، جناب آقای جواد نکونام برگزار می‌شود. این مراسم از ساعت ۱۵ و در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی بانک شهر واقع در میدان فردوسی و با حضور اصحاب محترم رسانه برگزار می‌شود.

اهالی محترم رسانه تا ساعت ۱۳ فردا (چهارشنبه) فرصت دارند اسامی نمایندگان خود (یک خبرنگار و یک عکاس و برای برنامه‌های صدا و سیما یک گزارشگر و یک تصویربردار برای هر شبکه) را در قالب یک معرفی نامه معتبر از سوی آن رسانه به آدرس تلگرامی @EsteghlalResane معرفی کنند. با توجه به گنجایش سالن مذکور، تنها افرادی که به باشگاه استقلال معرفی شده‌اند، با همراه داشتن مدرک شناسایی امکان حضور در این مراسم را خواهند داشت.» باشگاه استقلال همچنین در خصوص نکونام نوشت: جواد عزیز، به خانه خوش آمدی. آمدنت به استقلال به عنوان بازیکن همراه با جام بود، به امید بالای سر بردن جام قهرمانی، در کسوت سرمربی تیم آبی آسیا. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

داستان غول قائمشهری و آرزوی کسب مدال در المپیک + ویدئو

«علیرضا یوسفی» قوی‌ترین وزنه‌بردار جهان که در مسابقات جهانی مکزیک به قهرمانی رسید درباره آرزوهای ورزشی‌اش گفت: آرزو دارم در تیم ملی بزرگسالان هم به مانند جوانان بدرخشم و دوست دارم مدال المپیک و مدال های مختلفی در بزرگسالان کسب کنم.