معاون توسعه پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: دمای هوا از امروز به تدریج 8 تا 9 درجه کاهش می‌باید و یخبندان شدید استان را در بر می‌گیرد.

هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای کردستان/کاهش 9 درجه‌ای دمای هوا در کردستان

علی پناهی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج با اشاره به این که تا صبح امروز همچنان شاهد بارش باران و برف در استان خواهیم بود، اظهار داشت: بیشترین میزان بارش‌ها برای مریوان، کامیاران، بانه، سقز و بارش‌های پراکنده در سنندج پیش‌بینی می‌شود. معاون توسعه پیش‌بینی هواشناسی کردستان افزود: بر اساس پیش‌بینی‌ها گردنه‌ها و ارتفاعات در بعضی ساعات بارش برف و کولاک را در پیش دارند. پناهی با اعلام صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای کردستان، گفت: دمای هوا از امروز به تدریج 8 تا 9 درجه کاهش می‌باید و یخبندان شدید استان را در بر می‌گیرد. وی اشاره‌ای به وضعیت بارش‌ها طی 24 ساعت گذشته کرد و گفت: بیشترین میزان بارش‌ها در شبانه روز گذشته مربوط به مریوان با 6 میلیمتر، بانه 4 میلمتر، سروآباد و سلین و سقز با 2 میلیمتر بوده است. پناهی خاطرنشان کرد: از امروز سه‌شنبه تا آخر هفته هوای استان نسبتاً پایدار است و پدیده دیگری نخواهیم داشت. معاون توسعه پیش‌بینی هواشناسی کردستان با اشاره به اینکه دمای هوای شهر سنندج در شبانه‌روز گذشته بین یک تا 8 درجه سانتیگراد در نوسان بود، اضافه کرد: در این مدت زرینه با دمای منفی 6 درجه سردترین و سلین در منطقه اورامان با ۹ درجه سانتی‌گراد گرمترین نقاط استان بودند. انتهای پیام/2330/72

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.