تیم ملی هندبال مردان ایران در سومین دیدار خود از رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۲۳ به مصاف تیم اسپانیا رفت و نتیجه را واگذار کرد.

هندبال قهرمانی جهان| شکست شاگردان وویوویچ مقابل ماتادورها/ صعود ایران با چاشنی شکست

به گزارش خبرنگار ورزشی پیامبر مهربان، تیم ملی مردان ایران در سومین و آخرین دیدار خود از مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۲۳ لهستان امروز دوشنبه 26 دی ماه ساعت 23:00 (به وقت تهران) به مصاف تیم اسپانیا رفت و نتیجه را واگذار کرد. ملی‌پوشان کشورمان نیمه اول این دیدار را با نتیجه 21 بر 11 واگذار کردند و در نهایت این بازی با نتیجه 35 بر 21 به سود اسپانیا به پایان رسید. تیم ملی هندبال مردان کشورمان در اولین دیدار خود از این رقابت‌ها به مصاف تیم شیلی رفت و موفق شد تا نتیجه 25 بر 24 پیروز شود. همچنین در دومین دیدار خوب مقابل مونته‌نگرو این دیدار را با نتیجه 34 بر 31 واگذار کرد. محمد سیاوشی، علی رحیمی کازرونی، امیدرضا سرپوشی، مجتبی حیدرپور، محمدرضا اورعی، سلامان بربط، افشین صادقی، شهاب صادق‌زاده، وحید مسعودی، محمدمهدی بهنام‌نیا، میلاد قلندری، پویا نوروزی‌نژاد، محمد کیانی، مهرداد صمصامی، یاسین کبیریان‌جو، رضا یادگاری دهکردی، سید مهدی موسوی، صابر حیدری، محمدرضا کاظمی، علی کوهزاد ۲۰ ملی‌پوش حاضر در این مسابقات هستند. روح‌الله اکرمی‌نیا (سرپرست)، وسلین وویوویچ (سرمربی)، حمید صادق شاه‌نشین (مربی)، شهداد مرتجی (مربی) و دانیال مصلح پور(پزشکیار) کادر تیم ملی هندبال ایران را در رقابت‌های قهرمانی جهان تشکیل می‌دهند. تیم ملی هندبال ایران با صعود از گروه خود در رقابت‌های قهرمانی جهان و قرار گرفتن در جمع ۲۴ تیم برتر جهان با سه تیم برتر گروه B به رقابت خواهد پرداخت. این اولین بار است که تیم ملی هندبال مردان ایران به مرحله اصلی مسابقات قهرمانی جهان صعود می‌کند. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.