نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه باید در مقابل فساد، بی‌عفتی و بی‌بند و باری بایستیم گفت: هیچ سرمایه‌ای به اندازه سرمایه عفاف و حجاب و عظمت خانواده نمی‌رسد، اگر کوتاه بیاییم ضربه خواهیم خورد.

هیچ سرمایه‌ای به سرمایه عفاف و حجاب و عظمت خانواده نمی‌رسد

به گزارش پیامبر مهربان از اراک، آیت الله دری نجف آبادی امروز در درس تفسیر قرآن کریم با بیان اینکه اهل بیت(ع) کلید رمز عالم و پیامبر اسلام(ص) چشم و چراغ عالم هستند، اظهار کرد: هیچ آیه‌ای در دنیا به عظمت آیه رسول اکرم(ص)، امیرالمومنین(ع) امام زمان(عج) و دیگر معصومین (ع)نمی‌رسد؛ امامت، اعظم آیه از آیه‌های خداوند است. وی با اشاره به دیدار دیروز مقام معظم رهبری با طلاب و اشاره ایشان به نقشه‌های دشمن افزود: وظیفه همگان در میدان تبلیغ گفتار و اجرا، بسیار سنگین است، باید در این میادین حضور فعال و قوی داشته باشیم. نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه باید در مقابل فساد، بی‌عفتی و بی‌بند و باری بایستیم تأکید کرد: هیچ سرمایه‌ای به اندازه سرمایه عفاف و حجاب و عظمت خانواده نمی‌رسد، اگر کوتاه بیاییم ضربه خواهیم خورد. دری نجف آبادی با اشاره به آغاز ماه محرم بیان کرد: متن عاشورا، متن قیام کربلا و هدف شهدای کربلا باید در مراسمات اهمیت ویژه داشته باشد، از خواندن روضه‌های بدون سند و سبک خودداری گردد. نباید مجالس آنقدر طولانی شود که نماز صبح از بین برود. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

داستان غول قائمشهری و آرزوی کسب مدال در المپیک + ویدئو

«علیرضا یوسفی» قوی‌ترین وزنه‌بردار جهان که در مسابقات جهانی مکزیک به قهرمانی رسید درباره آرزوهای ورزشی‌اش گفت: آرزو دارم در تیم ملی بزرگسالان هم به مانند جوانان بدرخشم و دوست دارم مدال المپیک و مدال های مختلفی در بزرگسالان کسب کنم.