سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: متاسفانه به دلیل خستگی زیاد امین اسماعیل‌نژاد و صابر کاظمی عملکرد خوبی نداشتند و دست به کاری ریسکی زدیم تا شاید از این مخمصه خارج شویم.

والیبال انتخابی المپیک| چرا اسماعیل‌نژاد با خانزاده تعویض شد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزار فارس، بهروز عطایی در خصوص تعویض پوریا حسین خانزاده با امین اسماعیل‌نژاد در جریان ست چهار دیدار برابر آلمان اظهار داشت: زمانی که تحت فشار سخت قرار گرفتیم و توپ‌های ما عالی نمی‌رسید نیاز بود که بازیکنان های بال زن ایران یعنی قطرپاسورها کمک کنند که این جریان تغییر کند. وی افزود: متاسفانه به دلیل خستگی زیاد امین اسماعیل‌نژاد و صابر کاظمی که پس از دو ست کاملا مشهود بود، در ست چهارم همانطور که فکر می‌کردم پس از آمارگیری از کادرفنی متوجه شدم که آمار این دو بازیکن بسیار پایین است و اثرگذاری‌ای که از این پست انتظار می‌رود، اتفاق نیافتاده است. عطایی با اشاره به تعویض خانزاده با اسماعیل‌نژاد تصریح کرد: دست به کاری ریسکی زدیم تا شاید از این مخمصه خارج شویم و پوریا حسین خانزاده را که بازیکنی قدرتی است و آمادگی بدنی بالایی دارد در این پست گذاشتیم که به تیم کمک کند اما این بازیکن هم در واقع فرصت چندانی نیافت. وی در پایان خاطرنشان کرد: مهم ترین دلیل این تغییر عمل نکردن خوب دو قطرپاسور به دلیل خستگی بود و قطعا این وضعیت در مسابقات بعد ترمیم خواهد شد و کیفیتی که از این دو بازیکن انتظار داریم را به شکل خوب خواهیم دید.

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

ببینید | ماجرای عجیب گم‌شدن ۳ دختر چوپان در کرمان

aminkav
 

سه دختر با وجود هشدار در مورد سیل استان کرمان به دلیل اصرار پدر خانواده گوسفندان را به چرا می‌برند. با جاری شدن سیل، گله گوسفندان گیر افتاده و تلف می‌شوند و این ۳ دختر نیز از ترس پدر به خانه باز […]