وزیر کشور گفت: حتماً در برنامه سال آینده دیده خواهد شد تا بودجه ویژه‌ای برای بهره‌برداری از متروی غرب استان تهران اختصاص یابد.

وحیدی: سال آینده بودجه ویژه‌ای برای متروی غرب استان تهران دیده خواهد شد

احمد وحیدی وزیر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پیامبر مهربان درباره آخرین وضعیت تأسیس متروی غرب استان تهران، گفت: تسریع در بهره‌برداری از این مترو در سفر اخیر رئیس‌جمهور به شهرستان پرند مورد تأکید قرار گرفت. بهره‌برداری از این مترو از نظر ما یک امر قطعی است که ان‌شاءالله باید صورت بگیرد تا مترو را در غرب استان تهران توسعه دهیم.

وی افزود: حتماً در برنامه سال آینده دیده خواهد شد تا بودجه ویژه‌ای برای بهره‌برداری از متروی غرب استان تهران اختصاص یابد.

به گزارش فارس، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور 17 آذرماه سال جاری در جریان سفر به شهرستان رباط‌کریم استان تهران و بازدید از طرح در حال احداث متروی پرند، مسئولان را مکلف کرد تا به فوریت، بخش باقیمانده این طرح را تکمیل کنند تا مردم این شهرستان از آن بهره‌مند شوند. مسئولان این طرح وعده دادند متروی پرند خردادماه سال آینده آماده بهره‌برداری شود.

روند احداث خط متروی پرند از ۱۴ سال پیش آغاز شده است.

پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

داستان غول قائمشهری و آرزوی کسب مدال در المپیک + ویدئو

«علیرضا یوسفی» قوی‌ترین وزنه‌بردار جهان که در مسابقات جهانی مکزیک به قهرمانی رسید درباره آرزوهای ورزشی‌اش گفت: آرزو دارم در تیم ملی بزرگسالان هم به مانند جوانان بدرخشم و دوست دارم مدال المپیک و مدال های مختلفی در بزرگسالان کسب کنم.