مدیر گروه جهادی و خیریه شهید محمد رضا شفیعی از اجرای پویش «عکس و علم» در بوستان شهید زین‌الدین خبرداد و گفت: در این پویش از عموم مردم به صورت انفرادی و خانوادگی با نمادهای ارزشی عکس یادگاری گرفته و به آنان هدیه داده می‌شود.

پویش مردمی ,«عکس و علم» در قم آغاز به کار کرد

حجت‌الاسلام احمد قادری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: همزمان با آغاز ماه محرم الحرام، پویش مردمی «عکس و علم» در بازه‌ی زمانیِ دهه نخست مُحرم، در محوطه‌ بوستان طبقاتی شهید زین الدین  واقع در شهرک شهید زین الدین قم، آغاز شده است. وی گفت: در این پویش مردمی، عکاسان آماده‌اند تا از مخاطبان مراجعه کنندگان، با نمادهای ارزشی شامل عفاف و حجاب، مُحرم و عزاداری، امام حسین(ع)، شهدای جبهه مقاومت و … به صورت فردی و خانوادگی، عکس یادگاری بگیرند و این عکس پس از چاپ، به عنوان هدیه به آنان تقدیم خواهد شد. قادری استفاده از قالب‌های مختلف و به‌روز را در انتقال مفاهیم و معارف اهل بیت(ع) ضروری برشمرد و گفت: خدا را شکر که امروز به برکت انقلاب اسلامی و خون پاک شهیدان، نسل جدید ما و جوانان ما، تشنه‌ معارف اسلامی هستند و این، وظیفه‌ ما را سنگین‌تر می‌کند که چگونه در قالب‌های مختلف هنری و فرهنگی، نیاز دینیِ آحاد جامعه‌ خودمان را تامین کنیم. وی همچنین از برپاییِ میز پذیرایی و ایستگاه صلواتی با پخش نوای مداحی در کنار این اقدام فرهنگی هنری خبرداد و گفت: در دهه نخست محرم امسال، بچه‌ها به همراه خانواده خود می‌توانند به بوستان شهید زین الدین مراجعه کنند و با نمادهای یاد شده عکس یادگاری بگیرند. گفتنی است پویش مردمی “عکس و علم” به همّت گروه جهادی و خیریه شهید محمد رضا شفیعی و با مشارکت تیپ ۸۳ امام جعفر صادق(ع)، حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی، کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم، پایگاه مقاومت بسیج برادران و خواهران شهید زین الدین، عصرها دو ساعت قبل از غروب، در محوطه بوستان شهید زین الدین قم دنبال خواهد شد.

  انتهای پیام/۷۸۰۳۴

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

عکس| دریافت گل تساوی داماش مقابل دریای بابل در دقیقه ۹۷

aminkav
 

در چهارچوب هفته پنجم از رقابت‌های لیگ یک فوتبال باشگاه‌های کشور تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت پذیرای دریای بابل بود که در نهایت ۲ تیم بدون برد جدول با نتیجه یک بر یک به تساوی رسیدند. امید […]