استاندار البرز گفت: کارگروه ویژه ساماندهی اتباع خارجی در استان با هدف بهره گیری از خرد و تدبیر جمعی جهت اجرای مطلوب دستورالعمل‌های ابلاغی تشکیل شود.

کارگروه ویژه ساماندهی اتباع خارجی در البرز تشکیل می‌شود

به گزارش پیامبر مهربان از کرج، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز، در جلسه ساماندهی اتباع خارجی در استان که روز یکشنبه ۱۶ مهرماه ۱۴۰۲ در اداره کل اتباع و امور مهاجرین استانداری برگزار شد، گفت: اتباع خارجی مجاز و دارای کارت آمایش و اقامت بلحاظ قانونی، وضعیت مشخصی دارند.

وی ادامه داد: در خصوص اتباع خارجی غیرمجاز نیز در تمامی کشورها طرد و برخورد قانونی صورت می‌گیرد از این رو در استان البرز نیز همزمان با سراسر کشور اقدامات لازم در این خصوص آغاز شده است.

وی افزود: طرح طرد اتباع خارجی غیرمجاز از استان در چارچوب قانون و ضوابط و همراه با رعایت کرامت انسانی صورت می‌گیرد. 

استاندار البرز گفت: برای این منظور اردوگاهی ویژه راه اندازی شده و افراد برای ساماندهی و طرد در آن مکان اسکان پیدا کرده و مراحل لازم را طی می‌کنند. 

وی افزود: ضرورت دارد که کارگروه ویژه‌ای نیز در البرز برای این امر تشکیل شود تا روند امور با نظارت و دقت بیشتری دنبال شود.

عبداللهی خانواده‌های شهدا و ایثارگران تبعه افغان را مورد اشاره قرار داد و گفت: این رزمندگان در دفاع از حرم جانفشانی و ایثارگری‌های فراوانی کرده‌اند که همواره باید مورد تکریم و توجه قرار گیرند.

پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

سلیمی نمین: توئیت فضائلی درباره حجاب را با توجه به جایگاهش در دفتر رهبری باید لحاظ کرد /جامعه را به سمت لجبازی نبریم

aminkav
 

چهره سیاسی اصولگرا می‌گوید: برخی به نحوی برخورد می‌کنند که گویا حساسیت آنها نسب به حجاب بیش از دیگران است. در صورتی که همه بابت اینکه ما رابطه سالمی بین زن و مرد نداشته باشیم، ناراحت می‌شویم حتی آن بانوانی که حجاب‌شان […]

مازنی:برخوردهای خشن در خیابان‌ها با زنان براساس کدام منبع رخ می‌دهد؟ /قیمت دلار چند برابر سال ۱۴۰۰ شده اما صدایی از دولتمردان در نمی آید

aminkav
 

یک نماینده ادوار مجلس گفت: رئیسی در دوره روحانی قیمت ارز را دستمایه تمسخر دولت وقت قرار می‌داد اما حالا که قیمت دلار چندبرابر نسبت به سال ۱۴۰۰ شده، صدایی از دولتمردان درنمی‌آید. در طول سال چندین بار قیمت‌ها افزایش می‌یابد، اما […]