رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد با اشاره به انجام ۳۸۱ عملیات آتش‌نشانی در سال‌جاری، گفت: ماموریت‌های آتش‌نشانی در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد کاهش یافته است.

کاهش ۲۰درصدی ماموریت‌های آتش‌نشانی در چهارمحال و بختیاری

عنایت الله راهنورد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، با اشاره به اینکه چارت سازمانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ۱۲۲ نفر است، گفت: در حال حاضر سازمان آتش‌نشانی با یک دوم این تعداد نیرو در پنج ایستگاه مشغول فعالیت و خدمات‌رسانی است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد در ادامه افزود: با توجه به وضعیت موجود کمبود ۶۰ نیرو در بخش عملیاتی مشهود است.

وی با اشاره به اینکه در ۴ ماهه نخست سال جاری ۳۸۱ عملیات توسط سازمان آتش‌نشانی انجام شده است، بیان کرد: از این تعداد عملیات، ۹۴ مورد اطفای حریق و ۲۸۷ مورد امداد و نجات بوده است.

راهنورد اضافه کرد: متاسفانه حوادث چهار ماهه نخست امسال سبب فوت هشت تن از شهروندان و ۷۰ مورد مصدومیت شده است‌.

رئیس‌ سازمان آتش‌نشانی شهرکرد با تاکید بر اینکه در مدت مشابه سال گذشته یک هزار و ۶۰ مورد عملیات توسط نیروهای آتش‌نشانی صورت گرفته است که ۹۰۴ مورد امداد و نجات و ۱۸۵ مورد اطفای حریق بوده است، تصریح کرد: تعداد حوادث امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد کاهش یافته است.

پایان پیام/ ۶۸۰۴۰

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

عکس| دریافت گل تساوی داماش مقابل دریای بابل در دقیقه ۹۷

aminkav
 

در چهارچوب هفته پنجم از رقابت‌های لیگ یک فوتبال باشگاه‌های کشور تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت پذیرای دریای بابل بود که در نهایت ۲ تیم بدون برد جدول با نتیجه یک بر یک به تساوی رسیدند. امید […]