«کتائب شهید ابو علی مصطفی» شاخه نظامی جبهه خلق برای آزادی فلسطین مسئولیت عملیات استشهادی حواره را که به زخمی شدن دو نظامی صهیونیست منجر شد، بر عهده گرفت.

«کتائب ابو علی مصطفی» مسئولیت عملیات حواره را پذیرفت

به گزارش گروه بین‌الملل پیامبر مهربان، کتائب ابو علی مصطفی در بیانیه‌ای مسئولیت عملیات حواره در شمال کرانه باختری را بر عهده گرفت.

در این بیانیه آمده است که مبارزان کتائب ابو علی مصطفی موفق شدند یک گروه صهیونیستی را در نزدیکی گذرگاه حواره واقع در جاده اصلی شهرک حواره در جنوب نابلس هدف قرار دهند.

بنابر گزارش وبگاه خبری «شهاب نیوز»، کتائب ابو علی مصطفی همچنین فلسطینیان و همه گروه‌های فلسطینی را به اتحاد و پیوستن به جبهه مقاومت فراخواند و تأکید کرد که ضروری است مقاومت یک مأموریت و وظیفه ملی برای همه فرزندان ملت فلسطین و گروه‌های آن علیه اشغالگران و شهرک‌نشینان باشد.

از سوی دیگر «محمد حماده» سخنگوی جنبش حماس در شهر قدس تأکید کرد که عملیات حواره پیامی از جانب ملت و مقاومت فلسطین به ارتش رژیم اشغالگر است.

وی تأکید کرد که شهرک تحت محاصره حواره به مقاومت و پاسخ به اشغالگران و شهرک‌نشینان ادامه خواهد داد.

 

پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.