«کتائب شهید ابو علی مصطفی» شاخه نظامی جبهه خلق برای آزادی فلسطین مسئولیت عملیات استشهادی حواره را که به زخمی شدن دو نظامی صهیونیست منجر شد، بر عهده گرفت.

«کتائب ابو علی مصطفی» مسئولیت عملیات حواره را پذیرفت

به گزارش گروه بین‌الملل پیامبر مهربان، کتائب ابو علی مصطفی در بیانیه‌ای مسئولیت عملیات حواره در شمال کرانه باختری را بر عهده گرفت.

در این بیانیه آمده است که مبارزان کتائب ابو علی مصطفی موفق شدند یک گروه صهیونیستی را در نزدیکی گذرگاه حواره واقع در جاده اصلی شهرک حواره در جنوب نابلس هدف قرار دهند.

بنابر گزارش وبگاه خبری «شهاب نیوز»، کتائب ابو علی مصطفی همچنین فلسطینیان و همه گروه‌های فلسطینی را به اتحاد و پیوستن به جبهه مقاومت فراخواند و تأکید کرد که ضروری است مقاومت یک مأموریت و وظیفه ملی برای همه فرزندان ملت فلسطین و گروه‌های آن علیه اشغالگران و شهرک‌نشینان باشد.

از سوی دیگر «محمد حماده» سخنگوی جنبش حماس در شهر قدس تأکید کرد که عملیات حواره پیامی از جانب ملت و مقاومت فلسطین به ارتش رژیم اشغالگر است.

وی تأکید کرد که شهرک تحت محاصره حواره به مقاومت و پاسخ به اشغالگران و شهرک‌نشینان ادامه خواهد داد.

 

پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

آمادگی روسیه برای بررسی و نهایی کردن سند همکاری‌های جامع بلندمدت با ایران

aminkav
 

وزیر خارجه روسیه در دیدار با امیرعبداللهیان بر آمادگی کشورش برای استمرار گفت‌وگوهای کارشناسان ارشد ۲ کشور به منظور بررسی و نهایی کردن سند همکاری‌های جامع بلندمدت تاکید کرد و دو وزیر توافق کردند تیم حقوقی ۲ کشور در آینده تزدیک با […]

سال تحول بزرگ در حمل و نقل عمومی پایتخت

aminkav
 

در دوره جدید مدیریت شهری از شهریور ۱۴۰۰ تا پایان اسفند سال گذشته، ۹ایستگاه مترو افتتاح شده و با افتتاح ایستگاه علامه جعفری در خط۴ در ماه گذشته، این عدد به ۱۰ ایستگاه رسید.به این ترتیب در حال حاضر مردم تهران صاحب […]