فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی در شهرستان پیرانشهر خبر داد که اقدام به کلاهبرداری 600 میلیارد ریالی از شهروندان کرده بود.

کلاهبردار میلیاردی در دام پلیس پیرانشهر

به گزارش پیامبر مهربان از ارومیه، سردار “رحیم جهانبخش” اظهار داشت: پس از شکایت تعدادی از شهروندان در شهرستان “پیرانشهر” مبنی بر اینکه از آن ها به بهانه سودآوری اضافی در این زمینه کلاهبرداری شده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار ویژه پلیس شهرستان قرار گرفت. وی ادامه داد: در تحقیقات پلیس از شاکیان که تعداد آن ها به بیش از هفت نفر می رسید مشخص شد فردی با جلب اعتماد آن ها و اینکه قادر است سود هنگفتی نصیبشان کند، اقدام به کلاهبرداری کرده است. فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: تحقیقات تکمیلی پلیس نشان می داد متهم پس از دریافت مبلغی در حدود ۶۰۰ میلیارد ریال از شاکیان، گریخته است که اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی مخفیگاهش آغاز شد. وی افزود: ماموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی فرد کلاهبردار شده و پس از هماهنگی‌های لازم با مراجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.  جهانبخش در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی و مخل امنیت عمومی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس می باشد. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.