وقتی ماه در آسمان نیست افراد خبره مورد نظر عبدالحمید چه چیزی را دیده‌اند؟!

گفت و شنود| کجای آن را خورده‌ام؟!

فارس پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان در ستون گفت و شنود نوشت:

گفت: مگر منطقه بلوچستان بین ایران و پاکستان قرار ندارد؟

گفتم: این چه سؤالی است. بلوچستان بین ایران و پاکستان قرار گرفته و هم ما و هم پاکستان دو استان جداگانه به همین نام داریم.

گفت: پس چرا در حالی که هم ایران و هم پاکستان روز شنبه را عید فطر اعلام کرده بودند شیخ عبدالحمید، امام جماعت مسجد مکی زاهدان روز جمعه را عید اعلام کرده بود؟! مگر از نظر او زاهدان می‌تواند افق جداگانه‌ای از دو سوی خود داشته باشد؟! سایر علمای اهل سنت بلوچستان هم شنبه را عید اعلام کرده و با هموطنان اهل سنت به نماز ایستاده‌اند.

گفتم: شیخ عبدالحمید گفته است «‌ما برخی افراد حرفه‌ای داریم که چشمانشان از تلسکوپ‌ها و دوربین‌‌ها هم قوی‌تر هست و می‌توانند ماه را ببینند»!

گفت: ولی ابتدا باید ماه در آسمان باشد تا دیده شود. وقتی ماه در آسمان نیست افراد خبره‌(!) مورد نظر او چه چیزی را دیده‌اند؟! تکلیف افرادی که با اعلام دروغین او روزه‌شان باطل شده چه می‌شود؟! شیخ عبدالحمید برای این گناه بزرگ چه توجیهی دارد؟!

گفتم: شخصی روز پانزدهم ماه مبارک رمضان، روزه‌خواری می‌کرد. او را نزد قاضی بردند که چرا در ملأعام روزه‌‌خواری کرده است؟! پرسید ماه رمضان چند روز است؟ گفتند ۳۰ روز. پرسید از ماه رمضان چند روز گذشته است؟ گفتند ۱۵ روز. پرسید چند روز مانده است؟ گفتند ۱۵ روز! پرسید؛ جناب قاضی پس من کجای آن را خورده‌ام؟!

پایان پیام/.

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

ضرورت اعتباربخشی به پروانه کسب و شناسنامه کشاورزی

رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی استان آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به سیاست‌های کلان دولت در خصوص واگذاری امور تصدی‌گری و اجرایی به بخش خصوصی، اعتباربخشی به پروانه کسب و شناسنامه کشاورزی، به‌عنوان مدرک و سند معتبر شغلی برای ارائه نهاده‌های یارانه‌دار بخش […]

انعقاد تفاهم نامه احداث ۱۱۰ کیلومتر جاده برون شهری در قشم

با امضاء و مبادله تفاهم نامه همکاری بین عادل پیغامی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و داریوش امانی، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طرفین بر اجرای ۶ پروژه بزرگ مواصلاتی جزیره قشم به صورت […]