در همایش ویژه‌ای به میزبانی پالایشگاه ستاره خلیج فارس، ابعاد و ظرفیت های مختلف در زمینه مقابله با قاچاق مواد مخدر و اثرات آن بر جامعه کارگری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۲درصد جامعه کارگری درگیر موادمخدر هستند

به گزارش پیامبر مهربان از بندرعباس، در آیین گرامی داشت هفته مبارزه با مواد مخدر، علیرضا جعفرپور بروجنی مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس عنوان کرد: متاسفانه در کشور یک عارضه بدی به وجود آمده و آن هم بحث اعتیاد جامعه کارگری است. وی افزود: دلایل ظاهری می تواند فشار کار، مشکلات اقتصادی و اجتماعی، عدم وجود نشاط در جامعه، عدم عدالت اجتماعی، عدم وجود عدالت در کار، افسردگی و دلایل دیگر باشد اما دلایل باطنی آن همچون سوداگری و مسائل عمیق اجتماعی است که در جامعه در حال نفوذ است. مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس با اخطار در زمینه گسترش اعتیاد در جامعه کارگری از ابتلای ۲۲درصد جامعه کارگری به مواد مخدر خبر داد و تصریح کرد: خواهشم از متولیان امر این است که هم اندیشی ها و نشست ها فقط به این هفته ختم نشود که سال آینده دوباره درباره رسیدن 22 درصد  به 27 درصد و یا درصدهای بالاتر نشست و هم اندیشی برگزار کنیم.  

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

برادری در عین اختلاف سلیقه

به جرأت می‌توان سردار بسیجی و بزرگ قهرمان میهن شهید حاج قاسم سلیمانی را نمونه‌ای بارز و مثال‌زدنی از توجه به اشتراکات و تلاش برای جذب مهربانانه و صادقانه طیف‌های مختلف فکری و سلیقه‌ای دانست. اکنون نیز باید توجه داشت که آن‌قدر […]