جانشین پلیس راهور استان خراسان رضوی گفت: سوانح رانندگی کلانشهر مشهد در شبانه روز گذشته ۸۲ مصدوم برجا گذاشت و در این مدت ۷۲ فقره تصادف جرحی و ۵۰۰ فقره تصادف خسارتی در خیابانها و معابر مشهد رخ داده است.

۸۲ مصدوم در سوانح رانندگی یک روز مشهد

به گزارش خبرآنلاین از خراسان، سرهنگ سیدرضا اسدنژاد در گفتگویی با بیان اینکه سوانح رانندگی کلانشهر مشهد در شبانه روز گذشته ۸۲ مصدوم برجا گذاشت، اظهارکرد: در این مدت ۷۲ فقره تصادف جرحی و ۵۰۰ فقره تصادف خسارتی در خیابانها و معابر مشهد رخ داده است.

وی گفت: مرتکبان ۶ هزار و ۴۹۹ فقره تخلف راهور نیز جریمه شدند که هزار و ۶۴۸ فقره از این تعداد مربوط به تصادفات حادثه‌ساز است.

جانشین رئیس پلیس راهور خراسان رضوی افزود: در راستای برخورد قاطع با تخلفات حادثه ساز، دیروز ۵۵ دستگاه خودروی حادثه ساز نیز در مشهد توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

46

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

اولین جمعه تبریز بدون امام جمعه محبوب /فقط می‌خواهم بگویم« باشین ساغ اولسون آذربایجان» /آیت الله آل هاشم خواب ماند، خوابی ابدی

aminkav
 

ایسنا نوشت: هنوز کوی و برزن‌ این شهر از بهت نبود پدر معنوی آذربایجان شرقی بیرون نیامده، امام جمعه‌ها می‌آیند بدون اینکه بپرسند اماممان هست؟ اولین جمعه‌ی بدون سیدمان رسید، شهر با رخت سیاهش نبود آیت‌الله آل هاشم را به رخ می‌کشد.

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۵ خرداد ۱۴۰۳ / ریتم کاهشی بازار طلا تندتر می‌شود؟

aminkav
 

قیمت طلا و سکه در هفته گذشته با بازدهی منفی بسته شد. این افت قیمت، در طلا بیش از سکه بود. هفته گذشته اخبار مربوط به حادثه جان باختن رئیس‌جمهور و تیم همراه وی، سیاست‌گذار را مجبور به ارزپاشی بیشتر برای مدیریت […]

کشاورزان بخوانند/هشدار حمله‌ی ملخ به این مناطق

aminkav
 

مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور از احتمال ۵۰ درصدی هجوم ملخ صحرایی در نیمه دوم سال ۱۴۰۳ طبق گزارش فعلی فائو خبر داد و گفت: لازم است جهت مبارزه با آفت ملخ صحرایی در پاییز و […]

انسان‌ها از نیم‌میلیون سال پیش در فلات ایران زندگی می‌کردند

aminkav
 

پس از چندین سال تلاش مستمر تیم ایرانی- فرانسوی کاوش در غار قلعه‌کرد، بالاخره امروز نتایج سن قطعی این محوطه و بقایای انسانی و جانوری آن در نشریه journal of paleolithic archaeology به چاپ رسید.