نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدار کرد و در این دیدار سه خواسته برای حوزه انتخابیه اش با فاطمی امین درمیان گذاشت که وزیر صمت هم با تحقق این خواسته ها موافقت کرد.

3 رهاورد دیدار نماینده  مجلس با وزیر صمت برای نهبندان و سربیشه

مصطفی نخعی، نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس از بیرجند به دیداری که با وزیر صنعت، معدن و تجارت داشت اشاره کرد و اظهارداشت: در این دیدار علاوه بر صحبت در زمینه وضعیت خودرو در کشور سه محور اساسی مربوط به شهرستان های حوزه انتخابیه نیز به استحضار فاطمی امین رسید. وی یکی از محورهای مربوط به حوزه انتخابیه اش را سرمایه گذاری شرکت های توسعه ای زیر مجموعه وزارت صمت اعلام کرد و گفت: در این زمینه مقرر شد این شرکت ها تا یک ماه آینده پیشنهادات سرمایه گذاری خود را آماده کرده تا بعد برای ادامه کار تصمیم گیری شود. وی مورد دیگری که با وزیر صمت درمیان گذاشت را مربوط به مسئولیت های اجتماعی این وزارتخانه دانست و اضافه کرد: در این زمینه نیز در نهایت مقرر شد از محل حقوق دولتی معادن و سایر منابعی که در اختیار وزارتخانه مساعدت های لازم بیشتر از گذشته در محورهای مختلف محرومیت زدایی صورت گیرد. رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی یکی از این موارد را واریز ۴۳ میلیارد تومان بابت مشارکت ایمیدرو در شرکت پست برق نهبندان اعلام کرد. نخعی ادامه داد: آخرین موضوعی هم که با وزیر صمت درمیان گذاشته شد این بود که فاطمی امین برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و افتتاح چندین واحد آماده بهره برداری به شهرستان های حوزه انتخابیه سفر کند که در این زمینه نیز مقرر شد طی چند ماه آینده این سفر انجام شود. پایان پیام/۳۶۳۵/ف

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.