فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، تخطی از سرعت مطمئنه، عدم رعایت حق تقدم و عدم کنترل وسیله نقلیه، خستگی و خواب آلودگی را مهمترین دلایل بروز تصادفات ناگوار در ایام نوروز دانست.

بازدید میدانی سردار رادان  از فعالیت‌های پلیس فارس

به گزارش پیامبر مهربان از شیراز، سردار سرتیپ احمدرضا رادان عصر امروز در جریان سفر دوروزه خود به فارس و در حاشیه بازدید میدانی از فعالیت‌های نیروی انتظامی فارس در جمع اصحاب رسانه گفت: ۶۵ درصد تصادفات صورت گرفته در کشور در نوروز سال جاری ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه، عدم رعایت حق تقدم و عدم کنترل وسیله نقلیه گزارش شده است.

سردار رادان هدف از سفر به استان فارس را رسیدگی به ماموریت ها و ارزیابی عملکرد یک ساله فرماندهی انتظامی این استان، بررسی نقاط ضعف و قوت و همچنین عملکرد این استان در حوزه مبارزه با سرقت و جمع آوری معتادان متجاهر عنوان کرد و گفت: فارس استانی مسافرپذیر و با طول جاده های زیاد نسبت به استان های دیگر است و بررسی‌های پلیس نشان می دهد علی‌رغم افزایش چشمگیر حجم تردد در جاده های استان با اقدامات فرماندهی انتظامی فارس شاهد کاهش تلفات ناشی از تصادفات در این استان هستیم.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران توصیه کرد: مسافران نوروزی، جاده را در سفر خود، جزو سفر بدانند و در طول مسیر استراحت کافی داشته باشند تا به سلامت به مقصد برسند.

وی گفت: خستگی و خواب آلودگی، دو عامل عدم کنترل وسیله نقلیه در جاده ها طی نوروز سال جاری بوده است.

دیدار با استاندار فارس، زیارت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم علیه السلام، بازدید از کلانتری‌های شیراز، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان فارس وامام جمعه شیراز و دیدار با خانواده معظم شهید محمد صادقی کریمی نمدی از شهدای تکاور نیروی انتظامی از دیگر برنامه‌های سردار رادان در این سفر عنوان شده که در حال انجام است.

پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts