مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان گفت: ۸۶ پرواز ورودی و خروجی به صورت فوق العاده (ویژه) برای ایام نوروز سال ۱۴۰۲ در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان بر قرار شده است.

86 پرواز ویژه نوروز در فرودگاه اصفهان برقرار شد

به گزارش پیامبر مهربان به نقل از روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان، ابوذر ضیایی مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان اظهار داشت : ۲۴ پرواز ورودی و خروجی فوق‌العاده (ویژه) در مسیرهای خارجی و ۶۲ پرواز ورودی و خروجی فوق‌العاده در مسیرهای داخلی از ابتدای فروردین سال ۱۴۰۲ تا پایان تعطیلات نوروزی انجام خواهد شد. وی افزود: این پروازها در مسیرهای داخلی مشهد، تهران و کیش و در مسیرهای خارجی دبی، نجف و دالامان ترکیه انجام خواهد شد. ضیایی خاطرنشان کرد: نمایشگرهای ایستاده اطلاعات پرواز پیش از تعطیلات عید نوروز در ترمینال‌های پروازی فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان توسط واحد فناوری اطلاعات نصب و راه‌اندازی شده است.  

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.