سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی از امدادرسانی جمعیت هلال‌احمر استان به ۲۸ نفر از افراد متاثر از آبگرفتگی در شهرستان تکاب خبر داد.

امدادرسانی به بیش از ۲۷نفر از متاثرین آبگرفتگی در شهرستان‌ تکاب آذربایجان‌غربی

به گزارش پیامبر مهربان از ارومیه، حمید محبوبی سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان‌‌غربی  از امدادرسانی جمعیت هلال‌احمر به ۲۸ نفر از افراد متاثر از آبگرفتگی از شهرستان تکاب خبر داد و اظهار داشت: با توجه به گزارش بارش شدید باران در روز شنبه مورخه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲و آب‌گرفتگی منازل مسکونی در شهرستان تکاب تی‌های امداد و نجات بلافاصله به محل‌های گزارش شده از سوی مدیریت بحران اعزام شدند. وی ادامه داد: در این عملیات ۲ تیم امداد و نجات سیلاب به همراه تجهیزات تخصصی سیلاب اعم از (یک عدد موتور پمپ ۲ اینچ و ۱ عدد موتور پمپ ۴ اینچ ) در محل حضور داشتند و منازل مسکونی مناطق شرکت نفت، فرمانداری،قره ناو، شریف آباد و مرکز بهداشت شماره ۲ را که که بر اثر آب‌گرفتگی احتمال تخریب داشتند را از سیلاب تخلیه کردند. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.